2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering af 3 stk. fabriksnye rendegravere
Beschreibung: I/S AffaldPlus udbyder en kontrakt vedrørende levering af 2 stk. fabriksnye rendegravere uden kost samt 1 stk. fabriksny rendegraver med kost. Kontrakten omfatter endvidere en option på indgåelse af en serviceaftale for de leverede maskiner. Kontraktens omfang samt de nærmere krav til leverancen og øvrige vilkår fremgår af udbudsmaterialet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43251000 Frontschaufellader mit Baggerlöffel
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 3 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kontrakten omfatter option på indgåelse af serviceaftale for de 3 rendegravere