485007-2026 - Wettbewerb
Polen – Werkstattausrüstung – 72/ZP/26 ZAKUP ZNAKOWARKI LASEROWEJ, NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA ORAZ NARZĘDZI I SPRZĘTU WARSZTATOWEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel72/ZP/26 ZAKUP ZNAKOWARKI LASEROWEJ, NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA ORAZ NARZĘDZI I SPRZĘTU WARSZTATOWEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup znakowarki laserowej, narzędzi i wyposażenia oraz narzędzi ręcznych i sprzętu warsztatowego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1 – Znakowarka laserowa
BeschreibungZnakowarka laserowa - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2 – Maty
BeschreibungMaty-szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 39532000 Matten
LosLOT-0003
Titelzadanie nr 3 – Mierniki
BeschreibungMierniki - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
LosLOT-0004
Titelzadanie nr 4 – Elektronarzędzia
BeschreibungElektronarzędzia- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
LosLOT-0005
Titelzadanie nr 5 – Narzędzia ręczne
BeschreibungNarzędzia ręczne - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 44511000 Handwerkzeug
LosLOT-0006
Titelzadanie nr 6 – Zestaw narzędzi CRM 55
BeschreibungZestaw narzędzi CRM 55 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0007
Titelzadanie nr 7 – Zestaw narzędzi CRM 56
BeschreibungZestaw narzędzi CRM 56 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0008
Titelzadanie nr 8 – Zestaw narzędzi CRM 57
BeschreibungZestaw narzędzi CRM 57 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0009
Titelzadanie nr 9 – Zestaw narzędzi CRM 58
BeschreibungZestaw narzędzi CRM 58 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0010
Titelzadanie nr 10 – Zestaw narzędzi CRM 59
Beschreibungzadanie nr 10 – Zestaw narzędzi CRM 59 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ
LosLOT-0011
Titelzadanie nr 11 – Zestaw narzędzi CRM 60
BeschreibungZestaw narzędzi CRM 60 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ