2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba pamětních stříbrných mincí (100 a 200 Kč)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba pamětních stříbrných mincí (dále jen "mince") v nominálních hodnotách 100 a 200 Kč. Mince 100 Kč budou vyráběny pouze ve špičkové kvalitě, mince 200 Kč v běžné i špičkové kvalitě, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy - Technické parametry PSM. Zadavatel uvádí, že na základě schváleného plánu emise pamětních mincí a bankovek zadavatele na období účinnosti smlouvy na tuto veřejnou zakázku, tj. do 31. prosince 2030, může být vyrobeno maximálně 300 000 ks mince 100 Kč ve špičkové kvalitě, 100 000 ks mince 200 Kč v běžné kvalitě a 150 000 ks mince 200 Kč ve špičkové kvalitě. Další informace k maximálnímu i předpokládanému počtu mincí jsou uvedeny v bodu 1 Zadávací dokumentace. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512100 Münzen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba pamětních stříbrných mincí (dále jen "mince") v nominálních hodnotách 100 a 200 Kč. Mince 100 Kč budou vyráběny pouze ve špičkové kvalitě, mince 200 Kč v běžné i špičkové kvalitě, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy - Technické parametry PSM. Zadavatel uvádí, že na základě schváleného plánu emise pamětních mincí a bankovek zadavatele na období účinnosti smlouvy na tuto veřejnou zakázku, tj. do 31. prosince 2030, může být vyrobeno maximálně 300 000 ks mince 100 Kč ve špičkové kvalitě, 100 000 ks mince 200 Kč v běžné kvalitě a 150 000 ks mince 200 Kč ve špičkové kvalitě. Další informace k maximálnímu i předpokládanému počtu mincí jsou uvedeny v bodu 1 Zadávací dokumentace. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace.