2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Masłów oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie w okresie od 01 stycznia 2027 do 31 grudnia 2029 r., w tym: 1) Wyposażenie wszystkich nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane oraz worki do selektywnej zbiórki odpadów. 2) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie. 3) Dane dotyczące Gminy Masłów istotne z punktu widzenia zamówienia. a) Łączna liczba mieszkańców 11 244 (stan na dzień 21.05.2026r.) b) Szacunkowa liczba gospodarstw domowych, z których będą odbierane odpady komunalne wraz z zapotrzebowaniem na pojemniki sporządzona na podstawie deklaracji (stan na dzień 21.05.2026r.) przedstawiona jest w Zestawieniu nr 1 do SOPZ. W trakcie trwania zamówienia przewiduje się wzrost liczby gospodarstw domowych oraz liczby mieszkańców o 5%. c) Gmina Masłów liczy 12 sołectw: Barcza, Brzezinki, Ciekoty, Dąbrowa, Dolina Marczakowa, Domaszowice, Masłów Drugi, Masłów Pierwszy, Mąchocice Kapitulne, Mąchocice- Scholasteria, Wiśniówka, Wola Kopcowa d) Ilość odpadów komunalnych odebranych w latach 2025, 2026 z terenu gminy Masłów stanowi Zestawienie Nr 2 do SOPZ.
Interne Kennung: RGKiOŚ.271.28.2026.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Masłów oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dąbrowie w okresie od 01 stycznia 2027 do 31 grudnia 2029 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden