485048-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa posiadanego Systemu Multiportal opartego o technologię WordPress - opracowanie, dostarczenie i wdrożenie rozwiązania wraz ze szkoleniami oraz serwisem powdrożeniowym na potrzeby realizacji Projektu pn. Uniwersytet Ignatianum w Krakowie Uczelnią dostępną dla wszystkich w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus
BeschreibungPrzedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie rozbudowy posiadanego Systemu Multiportal opartego o technologię WordPress - opracowanie, dostarczenie i wdrożenie rozwiązania spełniającego określony w niniejszej SWZ zestaw wymagań w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalności i in. wraz ze szkoleniami oraz wsparciem powdrożeniowym, zwanego dalej również „Systemem” lub „Aplikacją”, na co składa się szereg działań i koszyk produktów (w tym Elementów Autorskich*), przy czym Zamawiający podzielił zamówienie na podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji (na zasadzie art. 441 ustawy Pzp). 1.1) Zamówienie podstawowe obejmuje w szczególności: 1.1.1) Analizę przedwdrożeniową obejmującą konsultacje techniczne i merytoryczne wraz z opracowaniem koncepcji i szczegółowego planu realizacji przedmiotu zamówienia; 1.1.2) Wdrożenie produkcyjne rozumiane jako szereg działań i koszyk produktów w celu uzyskania w pełni funkcjonalnego Systemu Multiportal spełniającego wymagania opisane w OPZ,z uwzględnieniem migracji stron, wytworzenia nowych funkcjonalności, szkoleń wdrożeniowych(z możliwością organizowania szkoleń etapowo podczas etapu WDROŻENIA PRODUKCYJNEGO i w okresie/ etapie WSPARCIA POWDROŻENIOWEGO), przygotowania startu produkcyjnego i uruchomienia produkcyjnego Systemu, testów, odbioru końcowego Systemu; 1.1.3) wytworzenie i przekazanie Zamawiającemu co najmniej następujących dokumentów, odpowiednio wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do ww. dokumentów lub udzieleniem stosownych licencji: Harmonogram Rzeczowo – Finansowy „HRF”, Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja Systemu w ramach Etapu II (z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II), Aktualizacji Dokumentacji Systemu w sytuacji zmian wynikłych z dalszych powdrożeniowych modyfikacji w ramach WSPARCIA POWDROŻENIOWEGO czy USŁUG ROZWOJOWYCH), raportów z audytów, instrukcji użytkowania Systemu i regulaminu korzystania z Systemu; 1.1.4) przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do Oprogramowania Dedykowanego – o ile takowe zostanie wytworzone, dostarczenie Zamawiającemu Kodów Źródłowych do Oprogramowania Open Source i licencji tego oprogramowania – o ile takowe zostanie wykorzystane; 1.1.5) świadczenie Usług Rozwojowych w okresie WDROŻENIA PRODUKCYJEGO i/lub WSPARCIA POWDROŻENIOWEGO, w maksymalnym łącznym wymiarze 50 roboczogodzin; 1.1.6) udzielenie gwarancji na System i świadczenie WSPARCIA POWDROŻENIOWEGO (Etap III), w tym USŁUG ROZWOJOWYCH (w razie niewykorzystania pełnej puli roboczogodzin rozwojowych na Etapie II WDROŻENIE PRODUKCYJNE) w okresie co najmniej 12 miesięcy (długość tego okresu wynika z oferty wykonawcy – może być przedłużony w ramach pozacenowego kryterium oceny ofert) od podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II WDROŻENIE PRODUKCYJNE; 1.1.7) świadczenie usługi z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich na potrzeby koordynowania działań w okresie trwania Etapów 0, I i II, poprzez wynajem jednego koordynatora działającego na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego, w tym Wykonawca zapewni obsługę kadrowo-płacową koordynatora, zgodnie z wymaganiami Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ. 1.2) Zamówienie w ramach prawa opcji (art. 441 ustawy Pzp) obejmuje prace polegające na zaprojektowaniu, uruchomieniu i konfiguracji strony internetowej projektu w oparciu o system CMS WordPress. Zamówienie opcjonalne stanowi prawo Zamawiającego do powierzenia Wykonawcy, w trakcie trwania Umowy w części podstawowej (Etapy 0-III) realizacji ww. prac. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia opcjonalnego został określony w pkt. UIK-41, UIK-42, UIK-43 Załącznika nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie. *Elementy Autorskie - wszelkie utwory w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 24 ze zm.), które są dostarczane przez wykonawcę lub powstaną w ramach zamówienia/ umowy. Znanymi aktualnie, lecz nie wyłącznymi Elementami Autorskimi są: Dokument Analizy Przedwdrożeniowej, pełna Dokumentacja Systemu w ramach Etapu II (z uwzględnieniem dokumentacji powykonawczej wg stanu na moment podpisania protokołu odbioru końcowego Etapu II), Aktualizacja Dokumentacji Systemu w sytuacji zmian wynikłych z dalszych powdrożeniowych modyfikacji w ramach WSPARCIA POWDROŻENIOWEGO czy USŁUG ROZWOJOWYCH), mających charakter twórczy raportów z audytów, instrukcji/ filmów instruktażowych, regulaminów itp., Oprogramowanie Dedykowane, w tym wszelkie modyfikacje/ rozwój dedykowany Zamawiającemu, w tym Elementów Autorskich. Do Elementów Autorskich należą również wszelkie rezultaty Serwisu Powdrożeniowego noszące znamiona utworów w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. 1.3) Zamawiający informuje, że aktualnie użytkowany System Multiportal - to system CMS, stanowiący centralny panel administracyjny do tworzenia i zarządzania stronami www bazującymi na predefiniowanych szablonach, zbudowany w oparciu o technologię WordPress, posiadający wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne opisane w OPZ, zainstalowany na infrastrukturze Zamawiającego. 1.4) Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia podstawowego i opcjonalnego określa Załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Szczegółowe warunki i sposób realizacji zamówienia podstawowego i opcjonalnego zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt Umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung280793-2026
Interne KennungBZP/2026/120
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa zasadzie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1 art. 138 Pzp ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72227000 Beratung im Bereich Software-Integration, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80500000 Ausbildung, 72261000 Software-Unterstützung, 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie w ramach prawa opcji (art. 441 ustawy Pzp) obejmuje prace polegające na zaprojektowaniu, uruchomieniu i konfiguracji strony internetowej projektu w oparciu o system CMS WordPress. Zamówienie opcjonalne stanowi prawo Zamawiającego do powierzenia Wykonawcy, w trakcie trwania Umowy w części podstawowej (Etapy 0 – III), realizacji ww. prac. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia opcjonalnego został określony w pkt. UIK-41, UIK-42, UIK-43 Załącznika nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). Skorzystanie z prawa opcji, w całości lub w części, jest zastrzeżone do wyłącznej decyzji Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub części Wykonawcy nie będzie przysługiwało dodatkowe wynagrodzenie, ani jakiekolwiek roszczenie. Mając na względzie proporcje pomiędzy zamówieniem podstawowym, a prawem opcji, Zamawiający informuje, że prawdopodobieństwo skorzystania z opcji wynosi co najmniej 5%. Zamawiający zleci usługi w ramach opcji pod warunkiem stwierdzenia rzeczywistych potrzeb, ich rodzaju i wymagalnego zakresu. Zamawiający prowadzi projekty oraz ubiega się o kolejne, w których może wystąpić potrzeba wykonania strony internetowej projektu, co oznacza że zamówienie opcjonalne może być finansowane z innego źródła niż zamówienie podstawowe. Zamawiający jednocześnie informuje, iż prawo opcji określone w niniejszym zamówieniu nie stanowi zakazu dla zawierania przez Zamawiającego innych umów na tożsame usługi. Prace w ramach zamówienia opcjonalnego wymagają odrębnego Zlecenia Opcji i będą rozliczane poza kwotą ustaloną za zamówienie podstawowe, w modelu time&materials, na podstawie zaoferowanej przez Wykonawcę stawki godzinowej (roboczogodziny) za Usługi Rozwojowe, wskazanej w ofercie - Formularzu ofertowym - Załącznik nr 1 do SWZ. W razie zidentyfikowania przez Zamawiającego potrzeby skorzystania z prawa opcji, zakres i szacunkowy czas realizacji zamówienia opcjonalnego każdorazowo będzie doprecyzowany z Wykonawcą, przed złożeniem przez Zamawiającego oświadczenia o korzystaniu z tego prawa/ Zlecenia Opcji i przed rozpoczęciem przez Wykonawcę prac. Zamawiający będzie wymagał udzielenia gwarancji na zamówienie wykonane w ramach prawa opcji w okresie co najmniej 12 miesięcy od podpisania protokołu odbioru końcowego zamówienia objętego prawem opcji. Szczegółowe warunki i sposób realizacji zamówienia opcjonalnego zostały określone w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt Umowy (PPU).