See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Het betreft een brandverzekering op basis van een Uitgebreide Gevaren dekking ten behoeve van de eigendommen (gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, installaties, goederen, etc.) van de diverse locaties van de Alliander N.V.. De totaal verzekerde som van deze opdracht bedraagt op basis van de huidige inzichten circa EUR 4.000.000.000,00. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Naast een brandverzekering op basis van een Uitgebreide Gevaren dekking zal als alternatief ook een brandverzekering op basis van een “All Risks” dekking worden uitgevraagd.
Interne Kennung: T130615
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Een procedure waarbij dienstverleners een verzoek mogen doen tot deelneming, maar alleen de door de aanbestedende dienst geselecteerde gegadigden mogen inschrijven, dit met inachtneming van de eisen in het selectiedocument. Met de geselecteerde gegadigden onderhandelt de aanbestedende dienst over de inhoud van de opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een overeenkomst voor een periode van minimaal 12 maanden en maximaal 36 maanden met stilzwijgende verlenging telkens voor een termijn van 12 maanden. De ingangsdatum is 1 juli 2025 te 12:00 uur.