2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: 1) Udzielenie licencji na System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym; 2) Dostawę i wdrożenie Systemu Informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym; 3) Dostawę i instalację bazy danych wraz z niezbędnymi licencjami; 4) Wykonanie analizy przedwdrożeniowej; 5) Przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego z obsługi wdrożonego systemu; 6) Świadczenie usług serwisowych w tym usług utrzymania chmury obliczeniowej, w której zasobach System ma być utrzymywany i udostępniany; 7) Udzielenie co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczony i wdrożony przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: ZS/2184/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art.63 ust.1 Pzp. Oznacza to, że w przypadku pełnej elektronicznej komunikacji, możliwe jest skrócenie standardowego terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wieliczce Sp. z o.o. przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Wieliczce p. z o.o. ul. Winnicka 12, 32-020 Wieliczka. Wymagania: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dokonuje podziału na części ze względu na przedmiot zamówienia publicznego. Przedmiot zamówienia obejmuje: Udzielenie licencji na System Informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. Dostawę i wdrożenie Systemu Informatycznego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem komunalnym. Dostawę i instalację bazy danych wraz z niezbędnymi licencjami. Wykonanie analizy przedwdrożeniowej. Przeprowadzenie szkoleń dla personelu Zamawiającego z obsługi wdrożonego systemu. Świadczenie usług serwisowych. Udzielenie co najmniej 60 miesięcznej gwarancji jakości na dostarczony i wdrożony przedmiot zamówienia. W ramach gwarancji Wykonawca musi zapewnić bezpłatną obsługę serwisową na dostarczony sprzęt. Zamawiający nie przewiduje w niniejszym postępowaniu wymogów dotyczących zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 95 PZP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme