See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań dydaktycznych zgodnych z podstawą programową dla zawodów: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik rolnik”.
Beschreibung: „Zakup nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań dydaktycznych zgodnych z podstawą programową dla zawodów: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technik rolnik”. 1. Zadanie częściowe nr 1: Dostawa opryskiwacza ze zbiornikiem 3200 l – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ. 2. Zadanie częściowe nr 2: Dostawa agregatu uprawno – siewnego -1szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1b do SWZ. 3. Zadanie częściowe nr 3: Dostawa ciągnika rolniczego o mocy 200 – 220 KM- 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1c do SWZ. 4. Zadanie częściowe nr 4: Dostawa zawieszanego siewnika punktowego – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1d do SWZ. 5. Zadanie częściowe nr 5: Dostawa drona rozpoznawczego – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1e do SWZ. 6. Zadanie częściowe nr 6: Dostawa systemu automatycznego prowadzenia równoległego – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1f do SWZ. 7. Zadanie częściowe nr 7: Dostawa stacji pogodowej z sondą – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1g do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 161130-2026
Interne Kennung: Znak sprawy: ZP-1-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke, 35613000 Unbemannte Flugkörper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa opryskiwacza ze zbiornikiem 3200 l – 1 szt.
Beschreibung: Dostawa opryskiwacza ze zbiornikiem 3200 l – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa agregatu uprawno – siewnego -1szt.
Beschreibung: Dostawa agregatu uprawno – siewnego -1szt.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego o mocy 200 – 220 KM- 1 szt
Beschreibung: Dostawa ciągnika rolniczego o mocy 200 – 220 KM- 1 szt
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa zawieszanego siewnika punktowego – 1 szt.
Beschreibung: Dostawa zawieszanego siewnika punktowego – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa drona rozpoznawczego – 1 szt.
Beschreibung: Dostawa drona rozpoznawczego – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa systemu automatycznego prowadzenia równoległego – 1 szt.
Beschreibung: Dostawa systemu automatycznego prowadzenia równoległego – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa stacji pogodowej z sondą – 1 szt.
Beschreibung: Dostawa stacji pogodowej z sondą – 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 38127000 Wetterstationen