485215-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano - montażowych polegających na przebudowie budynku szkoły podstawowej wraz ze zmianą sposobu jej użytkowania na publiczną poradnię psychologiczno – pedagogiczną. Zakres zamówienia ma charakter kompleksowy i obejmuje w szczególności realizację wszystkich robót niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu, w tym: • roboty zewnętrzne oraz zagospodarowanie terenu, • roboty w zakresie elewacji, dachu oraz fundamentów, • roboty budowlane wewnętrzne, • roboty instalacyjne, • roboty wykończeniowe. Zamówienie obejmuje również wszelkie prace towarzyszące, niezbędne do prawidłowego wykonania inwestycji. Uwaga: Zakres zadania nie obejmuje wyposażenia ruchomego tj. mebli. Zakres ten jest wyłączony z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1 Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ; 2 Projekt zagospodarowania terenu (PZT) - Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły podstawowej na publiczną poradnię pedagogiczno-psychologiczną oraz budowa parkingu do 60 miejsc postojowych; 3 Projekt architektoniczno-budowlany (PAB) - Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły podstawowej na publiczną poradnię pedagogiczno-psychologiczną oraz budowa parkingu do 60 miejsc postojowych; 4 Załączniki (ZL) - Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły podstawowej na publiczną poradnię pedagogiczno-psychologiczną oraz budowa parkingu do 60 miejsc postojowych 5 Projekt techniczny (PT) - Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły podstawowej na publiczną poradnię pedagogiczno-psychologiczną oraz budowa parkingu do 60 miejsc postojowych a) Projekt techniczny – Projekt Zagospodarowania Terenu b) Projekt techniczny - Architektura c) Projekt techniczny - Konstrukcja d) Projekt techniczny - Instalacje elektryczne e) Projekt techniczny -Instalacje sanitarne f) Projekt techniczny -Instalacje elektryczne – węzeł cieplny g) Projekt Techniczny – Węzeł cieplny – technologia i automatyka 6 Projekt wykonawczy (PW) - Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły podstawowej na publiczną poradnię pedagogiczno-psychologiczną oraz budowa parkingu do 60 miejsc postojowych a) Projekt wykonawczy – Projekt Zagospodarowania Terenu b) Projekt wykonawczy – Architektura c) Projekt wykonawczy - Konstrukcja d) Projekt wykonawczy - Instalacje elektryczne e) Projekt wykonawczy - Instalacje sanitarne 7 Inwentaryzacja zieleni i gospodarka zieleni 8 Projekt zjazdu wraz z Decyzją na lokalizację zjazdu z dnia 08.05.2026 r. oraz Stałą Organizacją Ruchu z dnia 01.02.2026 r. 9 Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót a) Architektura i konstrukcja b) Instalacje sanitarne c) Instalacje sanitarne – węzeł cieplny – technologia d) Instalacje elektryczne – węzeł cieplny – elektryka e) Instalacje elektryczne f) Zieleń g) nawierzchnie 10 Przedmiary Robót a) Architektura i konstrukcja b) Instalacje elektryczne – węzeł cieplny c) Instalacje elektryczne d) Instalacje sanitarne – c.o. e) Instalacje sanitarne – wentylacja, klimatyzacja f) Instalacje sanitarne – węzeł cieplny g) Instalacje sanitarne – wod -kan
Interne KennungUD-III-WZP.271.36.2026.AGO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zakres zamówienia Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych i demontażowych wykonać pełne zabezpieczenie terenu prowadzonych robót przed dostępem osób postronnych oraz zabezpieczenie. Zabezpieczenie obejmuje rozstawienie ogrodzenia, tablic informacyjnych w rejonie prowadzonych robót. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnych robót budowlano – montażowych w zakresie: 1) Prac rozbiórkowych i przygotowawczych a) w zakresie elewacji/prac zewnętrznych: - montaż rusztowań, - demontaż instalacji odgromowej; - demontaż opraw oświetlenia zewnętrznego; - demontaż rynien i rur spustowych; - demontaż krat okien piwnicznych; - demontaż pochylni; - demontaż balustrad schodów zewnętrznych; - demontaż daszków nad wszystkimi wejściami do budynku; - demontaż schodków do bloku kuchennego - demontaż zrzutu na węgiel - demontaż i zabezpieczenie na czas remontu elementów znajdujących się na elewacji np. szyldy, tablice itp., ponowny montaż z wyniesieniem na nową warstwę docieplenia - demontaż klimatyzatorów wraz z instalacjami - demontaż obróbek blacharskich: podokienników zewnętrznych, obróbek zadaszeń, obróbek ścian attykowych i gzymsu - demontaż rur wentylacyjnych - zbicie tynków i okładzin - demontaż warstw ocieplenia - demontaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz wyłazu dachowego - demontaż opaski budynku - odkopanie ścian fundamentowych - demontaż kratek wentylacyjnych na elewacji - usunięcie istniejącej warstwy izolacyjnej stropodachu b) w zakresie robót wewnętrznych: - demontaż wyposażenia, pozostawionego sprzętu, umeblowania, zabudów, stolarki do całkowitego opróżnienia pomieszczeń. Oczyszczenie obejmuje załadunek wywóz oraz utylizację wszystkich pomieszczeń budynku: piwnic, pom. części wspólnych, gabinetów, sal i innych pomieszczeń; - demontaż grzejników, urządzeń oraz wszystkich instalacji; - demontaż sufitów podwieszanych; - demontaż istniejącej stolarki; - demontaż ścian działowych; - demontaż istniejących posadzek do warstwy podłoża nośnego; 2) Prac budowlanych a) w zakresie elewacji/prac zewnętrznych: - zamurowanie otworów określonych w części rysunkowej; - powiększenie otworu zgodnie z częścią rysunkową; - docieplenie ścian zewnętrznych - wykonanie tynków mineralnych malowanych farbą silikonową lub okładzin zgodnie z projektem elewacji; - docieplenie cokołu i ścian fundamentowych - zabezpieczenie ścian fundamentowych folią kubełkową; - wykonanie okładzin cokołu; - docieplenie przestrzeni stropodachu - remont istniejącego pokrycia dachu z papy, remont kominów; - wykonanie izolacji poziomej ścian fundamentowych - iniekcje - przepona pozioma materiałami o niskiej lepkości; - wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych; - wykonanie izolacji posadzki - izolacja szlamowa pod warstwy posadzkowe; - montaż nowych obróbek blacharskich: podokienników zewnętrznych, obróbek zadaszeń, obróbek ścian attykowych i gzymsu; - montaż nowych rynien i rur spustowych; - montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej oraz klap oddymiających; - remont pochylni zewnętrznych, montaż nowych pochylni oraz balustrad; - wykonanie opaski wokół budynku; - montaż nowych zadaszeń wejść; - montaż opraw oświetlenia zewnętrznego; - wymiana instalacji odgromowej; - montaż nowych kratek wentylacyjnych. b) w zakresie robót wewnętrznych: - wykucia otworów w ścianach istniejących, - powiększenie piwnicy - pogłębienie części niepodpiwniczonej w celu poszerzenia dojścia do windy; - wykonanie podbicia fragmentu niepodpiwniczonej części piwnicy; - wykonanie szybu windowego wraz z posadowieniem; - budowa nowych ścian działowych z g-k; - zamurowanie otworów wg części rysunkowej; - przebudowa węzła cieplnego; - wymiana instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników; - wymiana instalacji wody zimnej, wody ciepłej; - wymiana instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej; - wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej budynku z dostosowaniem do obowiązujących przepisów; - wykonanie instalacji elektrycznych zasilających; - wykonanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych (teletechnicznych); - remont węzłów sanitarnych z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami; - wykonanie nowych warstw podłogowych; - wykonanie gładzi gipsowych ścian i malowanie ścian; - wykonanie nowych posadzek oraz okładzin w pomieszczeniach sanitarnych; - montaż nowych elementów wyposażenia sanitarnego; - wykonanie sufitów podwieszanych z g-k w korytarzach; - montaż parapetów; - wykonanie obudów grzejników; - montaż listew odbojowych na korytarzach; - wymiana balustrad schodów zewnętrznych obydwu klatek schodowych; - remont i przebudowa wejść do budynku; - dostosowanie budynku do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z Standardami dostępności architektonicznej dla m.st. Warszawy – zarządzenie nr 1783/2022 Prezydenta m.st. Warszawy z dnia 1 grudnia 2022 r. Stołecznego Warszawy w sprawie tworzenia na terenie miasta stołecznego Warszawy dostępnej przestrzeni, w tym infrastruktury dla pieszych ze szczególnym uwzględnieniem osób o ograniczonej mobilności i percepcji; - prace wykończeniowe; 3) Zagospodarowania terenu - prace przygotowawcze; - prace rozbiórkowe i demontażowe; - roboty ziemne; - wykonanie oświetlenia zewnętrznego wraz z instalacją zasilającą; - wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej zasilającej tablice informacyjne zgodnie z wytycznymi Standardów Dostępności m.st. Warszawy; - wykonanie kanalizacji teletechnicznej wraz z montażem kamer na terenie; - budowa parkingów, chodników; - wykonanie fundamentów obiektów małej architektury; - montaż obiektów małej architektury; - montaż znaków i tablic informacyjnych; - wykonanie oznaczeń i pasów naprowadzających zgodnie z wytycznymi Standardów Dostępności m.st. Warszawy; - prace zieleniarskie; - uporządkowanie przyległego terenu.
Interne KennungUD-III-WZP.271.36.2026.AGO(1)
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy