2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Siepraw, zaopatrzenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Siepraw, wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w 2027 r. W ramach postępowania zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji na zasadach określonych w dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: IIGZP.271.14.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001