2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Kantoormeubilair RN
Beschreibung: Een marktconsultatie ter voorbereiding op een openbare Europese aanbesteding voor de levering van kantoormeubilair. geraamde waarde van €400.000
Interne Kennung: MC-KM-26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een marktconsultatie ter voorbereiding op een openbare Europese aanbesteding voor de levering van kantoormeubilair.
Interne Kennung: 1