See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1LF - Dynamický nákupní systém na dodávky kancelářského a laboratorního nábytku
Beschreibung: Konkrétním předmětem lnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky kancelářského nebo laboratorního nábytku nebo nábytku na míru (atypů).
Vorherige Bekanntmachung: 453377-2023
Interne Kennung: UK1LF/425671/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Výzva 12/2025
Beschreibung: Dodávka nábytku
Interne Kennung: UK1LF/334777/2025
Los: LOT-0004
Titel: Výzva 9/2025
Interne Kennung: UK1LF/210938/2025
Los: LOT-0003
Titel: Výzva 8/2025
Interne Kennung: UK1LF/210772/2025
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 2, 3/2025
Beschreibung: Dodávky nábytku
Interne Kennung: UK1LF/124541/2025, UK1LF/124815/2025
Los: LOT-0002
Titel: Výzva 5, 6, 7, 10/2025
Interne Kennung: UK1LF/174162/2025, UK1LF/194673/2025, UK1LF/178144/2025, UK1LF/288890/2025