485270-2026 - Wettbewerb
Rumänien – OP-Ausrüstung – TURN DE LAPAROSCOPIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TURN DE LAPAROSCOPIE
Beschreibung: TURN DE LAPAROSCOPIE 1 BUC Procedura de achiziţie conform art 68 din legea 98/2016- „Licitatie deschisa” ;deoarece in cursul anului 2026, se preconizeaza si alte achizitii pe acest cod CPV Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare in a 11 zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari innainte de data limita de depunere a ofertelor /candidatilor de 18 zile .
Interne Kennung: 14561/01.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: TURN DE LAPAROSCOPIE 1 BUC
Interne Kennung: 1