485287-2026 - Wettbewerb
Polen – Finanzierungs-Leasing – Dostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu fabrycznie nowej prasy belującej do odpadów z wyposażeniem i perforatorem butelek PET oraz nowego przenośnika zasypowego z montażem i rozruchem”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu fabrycznie nowej prasy belującej do odpadów z wyposażeniem i perforatorem butelek PET oraz nowego przenośnika zasypowego z montażem i rozruchem”
Beschreibung4. Opis przedmiotu zamówienia 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu fabrycznie nowej prasy belującej do odpadów z wyposażeniem i perforatorem butelek PET oraz nowego przenośnika zasypowego do prasy, wraz z montażem, zwanej w dalszej części „przedmiotem leasingu.” 4.2. Wymagania dotyczące prasy belującej tj. wymagane parametry techniczne a także wymagane minimalne wyposażenie zostały określone opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr.1 do SWZ 4.3. Ubezpieczenie prasy kanałowej leży po stronie Zamawiającego. 4.4. Wymagania dotyczące leasingu operacyjnego: ●leasing rozliczany w PLN, ●48 rat leasingowych ●Raty leasingowe są równe, stałe i niezmienne przez cały okres leasingu, z zastrzeżeniem zmian dopuszczalnych wprost w projektowanych postanowieniach umowy. ● Stopa bazowa WIBOR 1M z dnia wysłania ogłoszenia o zamówieniu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej służy wyłącznie do kalkulacji oferty i nie powoduje automatycznej zmiany rat po zawarciu umowy.” ●Raty płatnych począwszy od następnego miesiąca po przekazaniu przedmiotu zamówienia na każdy 10 dzień miesiąca, ●wartość opłaty wstępnej – 1500 000,00 PLN netto + podatek VAT, •oplata wstępna płatna do 7 dni po podpisaniu umowy leasingu, •możliwość wykupu, •wartość wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy leasingu – 1% wartości przedmiotu leasingu /powiększonej o podatek VAT/ 4.5. Termin gwarancji – co najmniej 24 miesiące /bez ograniczenia motogodzin/ 4.6. Warunki serwisu: obsługa serwisowa u autoryzowanego przedstawiciela producenta. 4.7. Maszyna musi być sprawna technicznie, gotowa do eksploatacji i wolna od wad prawnych. 6.6. Zamawiający wyznacza co najmniej dwa terminy wizji lokalnej - 28 lipiec 2026 r. oraz 30 lipiec 2026 r. w godzinach 10.00-14.00. Co najmniej na 2 dni robocze przed wyznaczonymi terminami na przeprowadzenie wizji lokalnej każdy potencjalny Wykonawca zgłosi Zamawiającemu pisemnie na adres zamoowienia@zuokrudno.pl. chęć odbycia wizji lokalnej. Po takim zgłoszeniu Zamawiający niezwłocznie poinformuję Wykonawcę o dokładnej godzinie odbycia wizji lokalnej.
Interne KennungDZP1/ZP/7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu fabrycznie nowej prasy belującej do odpadów z wyposażeniem i perforatorem butelek PET oraz nowego przenośnika zasypowego do prasy, wraz z montażem i rozruchem
Beschreibung4. Opis przedmiotu zamówienia 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z możliwością wykupu fabrycznie nowej prasy belującej do odpadów z wyposażeniem i perforatorem butelek PET oraz nowego przenośnika zasypowego do prasy, wraz z montażem, zwanej w dalszej części „przedmiotem leasingu.” 4.2. Wymagania dotyczące prasy belującej tj. wymagane parametry techniczne a także wymagane minimalne wyposażenie zostały określone opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr.1 do SWZ 4.3. Ubezpieczenie prasy kanałowej leży po stronie Zamawiającego. 4.4. Wymagania dotyczące leasingu operacyjnego: ●leasing rozliczany w PLN, ●48 rat leasingowych ●Raty leasingowe są równe, stałe i niezmienne przez cały okres leasingu, z zastrzeżeniem zmian dopuszczalnych wprost w projektowanych postanowieniach umowy. ● Stopa bazowa WIBOR 1M z dnia wysłania ogłoszenia o zamówieniu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej służy wyłącznie do kalkulacji oferty i nie powoduje automatycznej zmiany rat po zawarciu umowy.” ●Raty płatnych począwszy od następnego miesiąca po przekazaniu przedmiotu zamówienia na każdy 10 dzień miesiąca, ●wartość opłaty wstępnej – 1500 000,00 PLN netto + podatek VAT, •oplata wstępna płatna do 7 dni po podpisaniu umowy leasingu, •możliwość wykupu, •wartość wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy leasingu – 1% wartości przedmiotu leasingu /powiększonej o podatek VAT/ 4.5. Termin gwarancji – co najmniej 24 miesiące /bez ograniczenia motogodzin/ 4.6. Warunki serwisu: obsługa serwisowa u autoryzowanego przedstawiciela producenta. 4.7. Maszyna musi być sprawna technicznie, gotowa do eksploatacji i wolna od wad prawnych. 4.8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1