2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienstverlening draadloze verbindingen
Beschreibung: De NOS zoekt één leverancier waarmee een overeenkomst voor de dienstverlening van draadloze verbindingen bij live registraties van zowel niet-geplande calamiteiten als geplande (inter)nationale (sport) evenementen wordt gesloten. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de dienstverlening over een periode van 8 jaar wordt geraamd op €8.000.000,- exclusief btw. Met deze raming wordt gestreefd naar een zo evenwichtig mogelijke indicatie van de te verwachten omvang te geven. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De doelstelling van deze aanbesteding is om één innovatieve leverancier te selecteren en te contracteren voor de complete dienstverlening voor draadloze video-, audio- en dataverbindingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De NOS zoekt één leverancier waarmee een overeenkomst voor de dienstverlening van draadloze verbindingen bij live registraties van zowel niet-geplande calamiteiten als geplande (inter)nationale (sport) evenementen wordt gesloten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst voor de complete dienstverlening Draadloze verbindingen zal worden afgesloten voor de duur van tenminste 2 jaar met optie deze te verlengen met 3 maal twee jaar. Maximale contractduur is dus 8 jaar (2+2+2+2=8 jaar).