485304-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – DNS na dodávky zdravotnického materiálu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na dodávky zdravotnického materiálu
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro zadávání veřejných zakázek na dodávky zdravotnického materiálu pro Ústav pro péči o matku a dítě.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141125 Material für chirurgische Suturen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS na dodávky zdravotnického materiálu - kategorie 1 - rouškování
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro zadávání veřejných zakázek na dodávky zdravotnického materiálu pro Ústav pro péči o matku a dítě - kategorie 1 (rouškování). Blíže viz zadávací podmínky uveřejněné na profilu zadavatele (zejména příloha č. 4a zadávací dokumentace).
Interne KennungVZ0248384 - 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141115 Watte für medizinische Zwecke
LosLOT-0002
TitelDNS na dodávky zdravotnického materiálu - kategorie 2 - šití
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému pro zadávání veřejných zakázek na dodávky zdravotnického materiálu pro Ústav pro péči o matku a dítě - kategorie 2 (šití). Blíže viz zadávací podmínky uveřejněné na profilu zadavatele (zejména příloha č. 4b zadávací dokumentace).
Interne KennungVZ0248384 - 02
Haupteinstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen