See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-infrastructuur en kantoorautomatisering (splitsing tenant)
Beschreibung: De scope van deze uitbreiding betreft het splitsen van de gezamenlijke tenant van VRGZ en GGD-GZ. Circa €300.000,- exclusief BTW
Interne Kennung: volgt
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer van Kantoorautomatiseringsdiensten - splitsing tenant
Beschreibung: Beheer van Kantoorautomatiseringsdiensten - uitbreiding overeenkomst met de splitsing van de tenant Circa EUR 300.000,-
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: volgt
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1