See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji na specjalistyczne oprogramowania do informatyki śledczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup zaawansowanych narzędzi do analizy urządzeń mobilnych w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 - zakup licencji na oprogramowanie Magnet Forensics GrayKey Essentials – 4 sztuki; Zadanie 2 – zakup licencji na oprogramowanie MSAB XRY Pro – 5 sztuk. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 759350-2024
Interne Kennung: 263/BŁiI/24/ESz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji na oprogramowanie Magnet Forensics GrayKey Essentials
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 sztuk licencji na oprogramowanie Magnet Forensics GrayKey Essentials
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup licencji na oprogramowanie MSAB XRY Pro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 sztuk licencji na oprogramowanie MSAB XRY Pro
Interne Kennung: Zadanie 2