2. Verfahren
Verfahren
Titel: 230061GRS Module Arbeidsmarkt en Participatie
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van de theorie deel van de Module Arbeidsmarkt & Participatie (MAP) ten behoeve van: ● Statushouders ● Gezinsmigranten ● Overige migranten Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 230061GRS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese, openbare aanbestedingsprocedure op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft de uitvoering van de Module Arbeidsmarkt en Participatie.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging