2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Sierpc
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Sierpc. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ogólna charakterystyka gminy w kontekście odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zostały wskazane w dokumentach zamówienia. Zamówienie dotyczy wykonania usługi polegającej na: odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Sierpc zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wywozu w sposób ciągły. Przedmiot zamówienia odnosi się do wykonania usługi w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Realizacja usługi obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i PSZOK-u, zaopatrzenia właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane i w worki do selektywnej zbiórki odpadów, zaopatrzenia punktów gniazdowych w pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych w zabudowie wielorodzinnej, zaopatrzenia niektórych z wymienionych punktów gniazdowych w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.
Interne Kennung: Numer postępowania: RO.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Sierpc zgodnie z harmonogramem i częstotliwością wywozu w sposób ciągły. Przedmiot zamówienia odnosi się do wykonania usługi w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiot zamówienia dotyczy odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, których odbiór musi być zapewniony z określoną częstotliwością. Konieczne jest zachowanie ciągłości odbierania odpadów komunalnych wytworzonych przez mieszkańców gminy.