485412-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Zakup, dostawa niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora, dzierżawa systemu informatycznego nadzoru POCT, oraz obsługa serwisowa, pogwarancyjna analizatorów będących własnością MSS w Ostrołęce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawa niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora, dzierżawa systemu informatycznego nadzoru POCT, oraz obsługa serwisowa, pogwarancyjna analizatorów będących własnością MSS w Ostrołęce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa niezbędnych odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą analizatora POCT, homogenizatora oraz densytometru, dzierżawa systemu informatycznego nadzoru POCT, oraz obsługę serwisową, pogwarancyjną analizatorów będących własnością MSS w Ostrołęce w rodzaju i ilości zgodnej z Załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy – Formularz asortymentowo-cenowy oraz z Załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy - Zestawienie warunków parametrów granicznych, które stanowią integralną część SWZ.
Interne KennungMSS-DN-ZPP-26-28/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33124130 Diagnostische Ausstattung, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33124100 Diagnostikausrüstung, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i części zużywalnych do 3 szt. analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX i analizatora AQT 90 FLEX wraz z dzierżawą analizatora parametrów krytycznych backup oraz systemem do nadzoru urządzeń POCT na okres 36 miesięcy
BeschreibungDostawa odczynników, materiałów kontrolnych i części zużywalnych do 3 szt. analizatora parametrów krytycznych ABL 90 FLEX i analizatora AQT 90 FLEX wraz z dzierżawą analizatora parametrów krytycznych backup oraz systemem do nadzoru urządzeń POCT na okres 36 miesięcy w rodzaju i ilość zgodnej z załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy tj. Formularz asortymentowo-cenowy oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy tj. Zestawienie warunków parametrów granicznych
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Obsługa serwisowa, pogwarancyjna trzech analizatorów będących własnością MSS w Ostrołęce
BeschreibungObsługa serwisowa, pogwarancyjna analizatorów będących własnością MSS w Ostrołęce w rodzaju i ilość zgodnej z załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy tj. Formularz asortymentowo-cenowy
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Dzierżawa systemu do nadzoru POCT
BeschreibungDzierżawa systemu do nadzoru POCT w rodzaju i ilość zgodnej z załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy tj. Formularz asortymentowo-cenowy oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy tj. Zestawienie warunków parametrów granicznych
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Dostawa akcesoriów jednorazowego użytku do homogenizatora oraz dzierżawa homogenizatora
BeschreibungDostawa akcesoriów jednorazowego użytku do homogenizatora oraz dzierżawa homogenizatora w rodzaju i ilość zgodnej z załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy tj. Formularz asortymentowo-cenowy oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy tj. Zestawienie warunków parametrów granicznych
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Dostawa akcesoriów jednorazowego użytku do densytometru oraz dzierżawa densytometru
BeschreibungDostawa akcesoriów jednorazowego użytku do densytometru oraz dzierżawa densytometru w rodzaju i ilość zgodnej z załącznikiem nr 1 do SWZ i umowy tj. Formularz asortymentowo-cenowy oraz z załącznikiem nr 2 do SWZ i umowy tj. Zestawienie warunków parametrów granicznych
Interne KennungCzęść 5