2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostarczenie 6 kontenerów transportowych dla branży kolejowej i transportu w portach przeładunkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie 6 kontenerów transportowych dla branży kolejowej i transportu w portach przeładunkowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wszystkie wymagania określone w OPZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia
Interne Kennung: PRZ/00010/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613300 Standardfrachtcontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98395000 Schlosserdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.