2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów przenośnych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ. Całość zamówienia została podzielona na 3 części: Część nr 1: Dostawa komputerów przenośnych – typ A - 16 sztuk; Część nr 2: Dostawa komputerów przenośnych – typ B - 19 sztuk; Część nr 3: Dostawa komputerów przenośnych – typ C - 23 sztuki.
Interne Kennung: RZP.243.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów przenośnych – typ A - 16 sztuk - część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ. Część nr 1: Dostawa komputerów przenośnych – typ A - 16 sztuk
Interne Kennung: RZP.243.34.2025 - część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów przenośnych – typ B - 19 sztuk - część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ Część nr 2: Dostawa komputerów przenośnych – typ B - 19 sztuk.
Interne Kennung: RZP.243.34.2025 - część nr2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów przenośnych – typ C - 23 sztuki - część nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ Część nr 3: Dostawa komputerów przenośnych – typ C - 23 sztuki
Interne Kennung: RZP.243.34.2025 - część nr 3