48548-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Dostawa linii pilotowej do prototypowania oraz małotonażowej produkcji ogniw litowych wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem u Zamawiającego (ul. Fortecznej 12, 61-362 Poznań).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa linii pilotowej do prototypowania oraz małotonażowej produkcji ogniw litowych wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem u Zamawiającego (ul. Fortecznej 12, 61-362 Poznań).
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest dostawa linii pilotowej do prototypowania oraz małotonażowej produkcji ogniw litowych wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem u Zamawiającego (ul. Fortecznej 12, 61-362 Poznań) W skład linii pilotowej wchodzą: 1. Movable dry-room - Mobilny dry-room (1 szt.) 2. Five-chamber glove box - 5-komorowa komora rękawicowa z systemem oczyszczania gazów (1 szt.) 3. Two-liter planetary mixer - Dwulitrowy mieszalnik planetarny do materiałów o wysokiej lepkości (2 szt.) 4. Coating system - Urządzenie do nanoszenia mas elektrodowych na folie kolektorowe (2 szt.) 5. Roll to Roll Pressure Controlled Rolling Press - Prasa do kalandrowania elektrod w systemie roll-to-roll (2 szt.) 6. Roll to Roll Edge Slitting Machine - Urządzenie do cięcia wzdłużnego taśm w systemie roll-to-roll (1 szt.) 7. Dual vacuum oven - Zestaw dwóch pieców próżniowych (2 szt.) 8. Pouch Cell Case/Cup Forming Machine for Aluminum-Laminated Films - Urządzenie do formowania laminowanych folli aluminiowych dla ogniw typu pouch (1 szt.) 9. Precision Die Cutter for Pouch Cell electrode Sheet - Urządzenie do precyzyjnego wycinania elektrod (1 szt.) 10. Desk-Top 800W Ultrasonic Metal Welder (Tabbing) - Kompaktowa zgrzewarka do wyprowadzeń prądowych (2 szt.) 11. Automatic Layer by Layer Stacking Machine for Pouch Cell Electrode - Urządzenie do automatycznego układania stosu elektrodowego (1 szt.) 12. Bench-Top Automatic Pouch Cell Stacking Machine - Kompaktowe urządzenie do automatycznego układania stosu elektrodowego (1 szt.) 13. Compact Heating Sealer for Sealing Laminated Aluminum Case of Pouch Cells - Kompaktowa zgrzewarka do zamykania ogniw typu pouch (1 szt.) 14. Vacuum sealer - Wielofunkcyjna zgrzewarka próżniowa do zamykania ogniw typu pouch (1 szt.) 15. Three Zone Split Tube Furnace - Trzystrefowy piec rurowy dzielony (1 szt.) 16. Programmable muffle furnace - Programowalny piec muflowy (1 szt.) 17. Battery analyzer 8 channel, 5V, 12A (with cell holder) (4 szt.) 18. Battery analyzer 8 channel, 5V, 6A (4 szt.) 19. Planetary ball mill - młyn planetarno-kulowy (1 szt.) 20. Lamination hot press - Urządzenie do prasowania na gorąco (1 szt.) 21. Manual electrode winding machine for cylindrical cells - Urządzenie do ręcznego zwijania elektrod dla ogniw cylindrycznych (1 szt.) 22. Crimping Machine for Cylindrical Cell Cases - Urządzenie do karbowania kubków ogniw cylindrycznych (1 szt.)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa linii pilotowej do prototypowania oraz małotonażowej produkcji ogniw litowych wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem u Zamawiającego (ul. Fortecznej 12, 61-362 Poznań)
Interne Kennung: ZP/P/65a/24