2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i montaż pierwszego wyposażenia zabudowy stanowiskowej obsługi klienta w celu dostosowania budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie, na potrzeby Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy oraz Centrum Rejestracji Leasingowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż zabudowy stanowiskowej obsługi klienta jako pierwszego wyposażenia budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpłatnego serwisu gwarancyjnego zabudowy meblowej przez okres określony w umowie. Przez montaż należy rozumieć instalację kompletnych, w pełni funkcjonalnych i gotowych do użytkowania zabudów stanowisk obsługi klienta, z uwzględnieniem ich dostosowania do dokumentacji projektowej o charakterze koncepcyjnym oraz rzeczywistego układu pomieszczeń i warunków technicznych w miejscu realizacji zamówienia, w tym weryfikacji i korekty rozwiązań projektowych w zakresie niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zostanie określony w opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.55.2026.MKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen