See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia a výber zhotoviteľa na inštaláciu fotovoltaickej elektrárne, a s tým súvisiace elektro montážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné a technologické práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový a vysielací blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2914). Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia a inštaláciou zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje energie (fotovoltika). Súčasťou projektu je aj kompletná výmena elektrických rozvodov, výmena núdzového osvetlenia ako aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky pre každú časť zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 000002/250000/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45432210 Wandverkleidungsarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 31682200 Instrumententafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia
Beschreibung: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie montážnych, inštalačných a stavebných prác potrebných na výmenu osvetlenia a s tým súvisiace elektro montážne práce s celkovým cieľom zníženia spotreby primárnej energie. Predmetom tejto zákazky sú stavebné a technologické práce zamerané na zníženie energetickej náročnosti objektu STVR – Štúdiový a vysielací blok, v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2914). Zákazka bude realizovaná v rozsahu spracovaného realizačného projektu stavby zhotoveného projektantom: Ing. arch. Aladárom Csernákom, ktorý je zverejnený na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina“. Zámerom verejného obstarávateľa je dosiahnuť zníženie energetickej náročnosti objektu, najmä znížením spotreby elektrickej energie prostredníctvom modernizácie osvetlenia. Súčasťou projektu je aj kompletná výmena elektrických rozvodov, výmena núdzového osvetlenia ako aj realizácia debarierizačných opatrení. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 1: Stavebné práce súvisiace s výmenou osvetlenia.
Interne Kennung: 000002/250000/2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45223110 Installation von Metallkonstruktionen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45432210 Wandverkleidungsarbeiten, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 31682200 Instrumententafeln
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia
Beschreibung: Predmetom tejto časti zákazky je výber zhotoviteľa na zabezpečenie dodávky, montáže, inštalácie a uvedenia do prevádzky fotovoltického zariadenia, vrátane súvisiacich elektroinštalačných prác, s cieľom zníženia spotreby primárnej energie objektu využitím obnoviteľných zdrojov energie. Realizácia sa uskutoční v objekte STVR – Štúdiový a vysielací blok v areáli STVR Mlynská dolina v Bratislave (k. ú. Karlova Ves, LV č. 183, parc. č. 2914), v rámci projektu „STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina“. Predmet tejto časti zákazky bude realizovaný v rozsahu spracovaného realizačného projektu stavby zhotoveného projektantom: Ing. arch. Aladárom Csernákom, ktorý je zverejnený na profile verejného obstarávateľa pod označením G. „STVR Bratislava, ŠVB Mlynská dolina“, konkrétne v časti „Fotovoltické zariadenie“. Fotovoltické zariadenie je navrhnuté ako samostatný technologický celok, ktorý je súčasťou širšieho projektu modernizácie objektu. Jeho realizácia bude koordinovaná s ostatnými časťami projektu, pričom musí byť zabezpečená jeho plná funkčnosť. Súčasťou predmetu zákazky sú všetky činnosti nevyhnutné na riadne a bezpečné užívanie zariadenia a jeho uvedenie do prevádzky v režime bez dodávky elektriny do distribučnej sústavy. Bližšia špecifikácia tejto časti predmetu zákazky je uvedená v časti D. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov v časti 2: Dodávka a montáž fotovoltického zariadenia.
Interne Kennung: 000002/250000/2026-2
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315300 Stromversorgungsanlagen