485537-2026 - Wettbewerb
Litauen – Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen – Vaikų fizinės būklės vertinimo Kauno rajono ugdymo įstaigose paslaugų pirkimas (TARPTAUTINIS)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vaikų fizinės būklės vertinimo Kauno rajono ugdymo įstaigose paslaugų pirkimas (TARPTAUTINIS)
Beschreibung: Kauno rajono savivaldybės ugdymo įstaigas lankančių vaikų ilgalaikio, kompleksinio bei technologiškai pažangaus fizinės būklės vertinimo, stebėsenos ir skatinimo modelio diegimo paslauga. Šiuo sprendimu siekiama objektyviai įvertinti individualią vaikų skeleto-raumenų sistemos būklę bei fizinį pasirengimą, o paslaugos ciklo pabaigoje pateikti išsamius susistemintus duomenis, analitines projekto išvadas bei strategines rekomendacijas savivaldybei ir ugdymo įstaigoms. Kartu siekiama integruoti skaitmenines motyvacines priemones, kurios skatintų moksleivių fizinį aktyvumą namuose, mažintų ekrano laiko sukeliamą žalą bei suteiktų savivaldybei struktūruotus duomenis ilgalaikiam prevencinių sveikatos programų valdymui. Testavimai vykdomi Kauno rajono savivaldybės ugdymo įstaigose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0