See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część. 3. Zamawiający nie stawia ograniczeń co do pochodzenia Wykonawcy oraz przedmiotu zamówienia pod kątem dostępności do rynku i bycia uczestnikiem niniejszego postępowania. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części/pakiecie. Zamówienie zostało podzielone na 16 części/pakietów. 5. Każda część/pakiet stanowi odrębny przedmiot zamówienia. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej części/pakietów zamówienia. Minimalny zakres oferty to jedna pełna część/pakiet, oferty niepełne będą odrzucane. 6. Zamawiający ma możliwość skorzystania z opcji. Opcja może polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu wartości/lub wolumenu przedmiotu umowy, a w przypadku zwiększenia również na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 243422-2026
Interne Kennung: SR/XV-270-11-AG/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych do Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym jej integralną część.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp w trakcie obowiązywania umowy poprzez skorzystanie z opcji obejmującej prawo do zwiększenia o maksymalnie 20% wartości i ilości asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym jako zamówienie podstawowe – po cenach jednostkowych wskazanych w formularzu asortymentowo-cenowym. Zamawiający może z opcji zwiększającej korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości/wartości określonej opcją zwiększającą. Jednocześnie Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie trwania obowiązywania umowy z opcji obejmującej prawo do wydłużenia okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy. Wydłużenie okresu obowiązywania umowy powiązane jest bezpośrednio z opcją obejmującą prawo do zwiększenia asortymentu. Zamawiający zastrzega sobie również możliwość skorzystania w trakcie obowiązywania umowy z opcji obejmującej prawo do zmniejszenia o 20% ilości zamawianego asortymentu określonego w formularzu asortymentowo-cenowym jako zamówienie podstawowe. Tym samym opcja może polegać na zwiększeniu lub zmniejszeniu wartości/lub wolumenu przedmiotu umowy, a w przypadku zwiększenia również na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy od jednego miesiąca do 6 kolejnych pełnych miesięcy. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowana umowy. Okres do złożenia przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z opcji, to okres obowiązywania umowy, musi być ono złożone w trakcie obowiązywania umowy. Pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z opcji przez Zamawiającego, jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w umowie. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji postanowienia umowy będą obowiązywać odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16