See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van turnkey basispolitievoertuigen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van opvallende basispolitievoertuigen (BPV’s) en het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden, inclusief storingsopvolging, reparatie, onderhoud en banden (ROB) en storingsopvolging aan op- en inbouwmateriaal vanaf 1 januari 2025.
Vorherige Bekanntmachung: 675191-2022
Interne Kennung: VVL0018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114200 Polizeifahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Personenvoertuigen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van opvallende basispolitiepersonenvoertuigen en het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden, inclusief storingsopvolging, reparatie, onderhoud en banden (ROB) en storingsopvolging aan op- en inbouwmateriaal vanaf 1 januari 2025.
Interne Kennung: P1
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge, 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Personenbussen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van opvallende basispolitievoertuigen: personenbussen en het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden, inclusief storingsopvolging, reparatie, onderhoud en banden (ROB) en storingsopvolging aan op- en inbouwmateriaal vanaf 1 januari 2025.
Interne Kennung: P2