485562-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Versicherungen – All Risk vagyonbiztosítás, MAVIR ZRt. részére
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: All Risk vagyonbiztosítás, MAVIR ZRt. részére
Beschreibung: All risk típusú vagyonbiztosítás a MAVIR ZRt. részére.
Interne Kennung: EKR001190742026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempont: a legjobb ár-érték arány, Pontszám: 0-10 pont; 0 pont a legkedvezőtlenebb, 10 pont a legkedvezőbb érték. Értékelési módszer: 1. értékelési szempont: fordított arányosítás 2. értékelési szempont: arányosítás 3. értékelési szempont: abszolut pontszám kiosztás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: All risk típusú vagyonbiztosítás a MAVIR ZRt. részére. A biztosítási fedezet az alábbi biztosítási módozatokra és kockázatokra terjed ki. - All Risks vagyonbiztosítás A szerződés vagyontárgy értékei az alábbiak (amelyek egyben a szerződés mennyiségi adataiként is értelmezendők): MAVIR épületek, építmények, gépek, alállomási berendezések: Épületek, építmények 182 156 201 529 Ft Alállomási berendezések 478 086 841 254 Ft Gépek, elektronikus berendezések 15 525 053 202 Ft Akkumulátor telep (BESS) 8 240 779 988 Ft Számítástechnikai, híradástech. berendezések 27 501 338 435 Ft Géptörés biztosítás: Transzformátorok és söntfojtók (gépjegyzék szerint): 252 028 555 000 Ft Akkumulátor telep (BESS): 6 384 592 848 Ft Összesen: 258 413 147 848 Ft Mobil eszközök biztosítása: Biztosítási összeg: 101 589 000 Ft A fent megadott vagyontárgy értékek az ajánlatkérő által 2026.12.31-ig tervezett aktiválások értékeit is tartalmazzák. Részletes leírást a kiadott műszaki specifikáció és adatközlő, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. Jelen eljárás keretében Biztosítottnak az Ajánlatkérő minősül.
Interne Kennung: EKR001190742026/1
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen