485578-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bauleistungen im Hochbau – EA openbaar Project Drostenerf IJsselmuiden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA openbaar Project Drostenerf IJsselmuiden
BeschreibungDe Opgave gaat over de herontwikkeling van het plangebied Drostenerf in het centrum van IJsselmuiden. De opgave bestaat uit 70 tot 80 nultredenappartementen, waarvan ten minste 28 sociale huurwoningen, aangevuld met goedkope en betaalbare huur- en/of koopwoningen en koopwoningen in de vrije sector. Het woonprogramma richt zich op een gemengde doelgroep, met nadruk op starters en senioren. Naast het woonprogramma bestaat de opgave uit: •Een kindcentrum voor onderwijs en kinderopvang; •Een maatschappelijke ontmoetingsruimte; •Mogelijk een commerciële zorgruimte; •Een groene parkzone met waterberging (bijvoorbeeld wadi’s en/of ondergrondse opslag) en voorzieningen voor sport, spel en ontmoeting; •Parkeren, waaronder gedeeltelijk verdiept of half-verdiept parkeren. De grondprijs van plot A, B en C wordt vastgesteld op basis van een taxatieprotocol. Voor plot D wordt gewerkt met een taakstellend budget.
Interne Kennung25.K.143
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
5. Los
LosLOT-0000
TitelProject Drostenerf IJsselmuiden
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25.K.143
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45211340 Multi-dwelling buildings construction work, 45211350 Multi-functional buildings construction work, 45214000 Construction work for buildings relating to education and research, 70320000 Land rental or sale services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Project Drostenerf IJsselmuiden
Internal identifier: 1