2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka produktů Fortinet a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále jen „VZ“) je dodávka bezpečnostních a přístupových aktivních síťových prvků Fortinet včetně souvisejících licencí SW a technické podpory těchto produktů (dále také HW a SW) v rozsahu definovaném Přílohou č. 4 – Závazném návrhu kupní smlouvy a její přílohou č. 1 (dále také jako „Předmět plnění“). Požadované prvky budou sloužit k doplnění a rozšíření již existující centrálně řízené infrastruktury počítačové sítě zadavatele založené na produktech Fortinet, kde z důvodu jednotné správy, řízení bezpečnosti celé sítě a s tím spojeným rozsáhlým know-how správců nelze použít alternativní řešení ve smyslu § 89 odst. 5 ZZVZ. Součástí plnění je tedy i dodávka SW a služeb (licence, technická podpora na další období apod.) k již dříve zakoupeným zařízením a aplikacím Fortinet. Nedílnou součástí předmětu VZ je i poskytnutí v rámci záruční doby bezplatných servisních služeb k dodanému Předmětu plnění v rozsahu a stanoveném Přílohou č. 4 – Závazném návrhu kupní smlouvy. Součástí plnění je dále zajištění implementačních služeb souvisejících s dodávkou HW a SW, zahrnující především následující činnosti: a) hardwarová a softwarová příprava všech dodaných zařízení, b) instalace všech zařízení do infrastruktury zadavatele na jeho jednotlivých pracovištích, c) zapojení a konfigurace všech zařízení, včetně migrace ze stávajících řešení a napojení na centrální management, d) konfigurace segmentace interních sítí na všech zařízení, včetně provedení migrace interních sítí do segmentovaného prostředí, e) úpravy konfigurace síťových prvků a služeb (AD, DNS, DHCP apod.), f) instalace a konfigurace licencí SW, g) zpracování dokumentace, h) zaškolení obsluhy. Plnění se bude uskutečňovat na základě jednotlivých písemných (elektronických) výzev k plnění zaslaných elektronickou poštou dle bližší specifikace v Příloze č. 4 – Závazný návrh kupní smlouvy. Zadavatel není povinen vyčerpat celý rozsah plnění dle stanoveného předpokládaného objemu. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou především následující dokumenty: - Příloha č. 1 – Technické podmínky a požadavky - Příloha č. 2 – Cenová tabulka_krycí list Zadavatel nepřipouští varianty nabídek.
Interne Kennung: 26310013
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001