2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt i wyposażenie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej –Dostawa oprogramowania do nadzorowania aparatury medycznej w poradniach
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w tym: dostawa i wdrożenie oprogramowania do nadzorowania aparatury medycznej w poradniach. 2.Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach naboru nr FENX.06.01-IP.03.-001/26 – Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021 – 2027. 3.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 7. Zamawiający wymaga, aby Przedmiot Zamówienia spełniał zasadę DNSH oraz spełniał warunki wskazane w SWZ. 8. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 361012-2026
Interne Kennung: DZP/DAM/22/2026 AOS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Sprzęt i wyposażenie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej –Dostawa oprogramowania do nadzorowania aparatury medycznej w poradniach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w tym: dostawa i wdrożenie oprogramowania do nadzorowania aparatury medycznej w poradniach. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część
Interne Kennung: Sprzęt i wyposażenie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej –Dostawa oprogramowania do nadzorowania aparatury medycznej w poradniach