485611-2026 - Wettbewerb
Lettland – Buchprüfung – Finanšu revīzijas veikšana un zvērināta revidenta ziņojuma sniegšana par Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību 2026., 2027. un 2028. gada pārskatiem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Finanšu revīzijas veikšana un zvērināta revidenta ziņojuma sniegšana par Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību 2026., 2027. un 2028. gada pārskatiem
Beschreibung: Finanšu revīzijas veikšana un zvērināta revidenta ziņojuma sniegšana par Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrību 2026., 2027. un 2028. gada pārskatiem
Interne Kennung: JVA 2026/51
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
Los: LOT-0000