See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa jesiennych środków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa jesiennych środków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24450000-3 – wyroby rolno-chemiczne 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Nazwa Jednostka miary Ilość Minimalny zakres stosowania (zarejestrowana uprawa kluczowa) Termin dostawy 1. Metazanex 500 SC lub równoważny Litry 140 Rzepak ozimy Do 7 dni od dnia podpisania umowa, 2. Command 480 EC bądź równoważny Litry 20 Ziemniak, rzepak ozimy, fasola Do 7 dni od dnia podpisania umowa, 3. Mepik 300 SL lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 4. Plexeo 60 EC lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 5. Spekfree 430 SC lub równoważny Litry 40 Rzepak ozimy, pszenica ozima Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 6. Cyperkill Max 500 EC lub równoważny Litry 20 Pszenica ozima, pszenica jara, jęczmień jary, ziemniak, rzepak ozimy, fasola szparagowa Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 7. Tolurex 500 SC lub równoważny Litry 300 Pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime Do 45 dni od dnia podpisania umowy, 8. Legato 500 SC lub równoważny Litry 20 Pszenica ozima Do 45 dni od dnia podpisania umowy, 9. Glosset 600 SC lub równoważny Litry 200 Pszenica ozima, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, żyto ozime Do 14 dni od dnia podpisania umowy, 10. Roundup 360 plus lub równoważny Litr 400 Kukurydza, ziemniak. marchew Do 7 dni od dnia podpisania umowy, 11. Boxer 800 EC lub równoważny Litry 60 Pszenica ozima, marchew Do 45 dni od dnia podpisania umowy, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania przedmiotu zamówienia równoważnego do wskazanego powyżej. Zamawiający uzna preparat za równoważny, jeżeli: 1. Treść etykiety rejestracyjnej zaoferowanego preparatu równoważnego będzie spełniać wymagania Zamawiającego, opisane w tabeli, w następującym zakresie: - rodzaju i ilości substancji czynnej (ilość substancji czynnej, zawartej w preparacie oferowanym nie może być mniejsza niż ilość substancji czynnej określonej w etykiecie rejestracyjnej preparatu wymienionego z nazwy) - formulacji; - minimalnego zakresu stosowania (rejestracji na uprawy określone według tabeli wraz z ewentualnym sposobem aplikacji) 2. Środek równoważny będzie dopuszczony do stosowania, poprzez jego umieszczenie na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/etykiety-srodkow-ochrony-roslin Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został dostarczony w największych możliwych opakowaniach dostępnych na rynku. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 11 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Metazanex 500 SC lub równoważny
Beschreibung: Metazanex 500 SC lub równoważny Litry 140 Rzepak ozimy Do 7 dni od dnia podpisania umowa,
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 140 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Command 480 EC bądź równoważny
Beschreibung: Command 480 EC bądź równoważny Litry 20 Ziemniak, rzepak ozimy, fasola Do 7 dni od dnia podpisania umowa,
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 20 Liter
Los: LOT-0003
Titel: Mepik 300 SL lub równoważny
Beschreibung: Mepik 300 SL lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 60 Liter
Los: LOT-0004
Titel: Plexeo 60 EC lub równoważny
Beschreibung: Plexeo 60 EC lub równoważny Litry 60 Rzepak ozimy Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Spekfree 430 SC lub równoważny
Beschreibung: Spekfree 430 SC lub równoważny Litry 40 Rzepak ozimy, pszenica ozima Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 40 Liter
Los: LOT-0006
Titel: Cyperkill Max 500 EC lub równoważny
Beschreibung: Cyperkill Max 500 EC lub równoważny Litry 20 Pszenica ozima, pszenica jara, jęczmień jary, ziemniak, rzepak ozimy, fasola szparagowa Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Tolurex 500 SC lub równoważny
Beschreibung: Tolurex 500 SC lub równoważny Litry 300 Pszenica ozima, pszenżyto ozime, jęczmień ozimy, żyto ozime Do 45 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 7
Menge: 300 Liter
Los: LOT-0008
Titel: Legato 500 SC lub równoważny
Beschreibung: Legato 500 SC lub równoważny Litry 20 Pszenica ozima Do 45 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Glosset 600 SC lub równoważny
Beschreibung: Glosset 600 SC lub równoważny Litry 200 Pszenica ozima, jęczmień ozimy, pszenżyto ozime, żyto ozime Do 14 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 200 Liter
Los: LOT-0010
Titel: Roundup 360 plus lub równoważny
Beschreibung: Roundup 360 plus lub równoważny Litr 400 Kukurydza, ziemniak. marchew Do 7 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 10
Menge: 400 Liter
Los: LOT-0011
Titel: Boxer 800 EC lub równoważny
Beschreibung: Boxer 800 EC lub równoważny Litry 60 Pszenica ozima, marchew Do 45 dni od dnia podpisania umowy,
Interne Kennung: Zadanie 11