See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering bedrijfskleding en PBM
Beschreibung: WSRL wenst een raamovereenkomst aan te gaan met één onderneming voor de levering van bedrijfskleding en PBM, waarbij deze (de coördinatie van) het volledige proces op zich neemt. De raamovereenkomst betreft de levering van bedrijfskleding en PBM voor circa 350 medewerkers. De kern van de raamovereenkomst betreft: De levering van bedrijfskleding en PBM; Het verzorgen van passessies; Retourmogelijkheden; Het aanbieden van een digitaal bestelsysteem (webshop) voor bedrijfskleding en PBM; Duurzaam beheer en verantwoorde verwerking van afgedragen kleding (recycling).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424000 Handschuhe, 18830000 Sicherheitsschuhe, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0000