See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli i wyposażenia na potrzeby Centrum Administracyjnego w Ciechanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli i wyposażenia na potrzeby Centrum Administracyjnego w Ciechanowie z podziałem na trzy części zamówienia
Interne Kennung: OR-D-III.272.81.2025.AR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli rekreacyjnych, wypoczynkowych i do stref wspólnych
Beschreibung: 1. Fotel rekreacyjny – gabinetowy (F1-g) 8 sztuk 2. Zestaw meblowy - Typ - 3 osoby stolik 80x80x75cm (1szt) + krzesła 45x50cm (3szt) 4 sztuki 3. Zestaw meblowy - Typ -4 osoby stolik 80x80x75cm (1szt) + krzesła 45x50cm (4szt) 3 sztuki 4. Zestaw meblowy - Typ -6 osoby stolik 80x160x75cm (1szt) + krzesła 45x50cm (6szt) 1 sztuka 5. Zestaw meblowy konferencyjny Typ -2-b krzesła konferencyjne typ 2 (6szt) + stół konferencyjny owalny 120x180x75cm z mediaportem 1 sztuka 6. Fotel rekreacyjny 95x85cm 12 sztuk 7. Sofa rekreacyjna 190x85cm 1 sztuka 8. Sofa relaksacyjna 190x85cm - biblioteka 4 sztuki 9. Pufa 2 osobowa 160x80cm 2 sztuki 10. Pufa 1 osobowa 80x80cm 3 sztuki 11. Pufa 4 osobowa 180x45x48cm 8 sztuk 12. Stolik kawowy 60x100x45cm 10 sztuk 13. Stolik okrągły średnicy 80cm 3 sztuki 14. Zestaw meblowy dziecięcy (1ZMD) składający się ze stolika okrągłego i 3 krzeseł 1 sztuka 15. Przewijak składany 110x80cm (PS) 1 sztuka 16. Ławka ubraniowa 100x25x40cm (L6P) 1 sztuka
Interne Kennung: OR-D-III.272.81.2025.AR/I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa mebli metalowych i specjalistycznych
Beschreibung: 1. Regał metalowy zamykany 90x60x200 cm (RMZ1) 35 sztuk 2. Szafa porządkowa 90x60x200cm 4 sztuki 3. Regał metalowy zamykany, nietypowy 120x60x200cm (RI) 1 sztuka 4. Szafa metalowa zamykana - ubraniowa 6PUB [piwnica] 100x60x182cm 12 sztuk 5. Regał metalowy otwarty 100x43x199cm (SM1) 2 sztuki 6. Szafa metalowa 90x43x199cm (SM2) 3 sztuki 7. Regał metalowy otwarty 100x43x199 cm (RMO1) 58 sztuk 8. Regał metalowy 6-półkowy 100x30x200cm (6P) 171 sztuk 9. Regał metalowy otwarty 5-półkowy 100x30x200cm (5P) 2 sztuki 10. Regał metalowy otwarty 4-półkowy 100x30x150cm (4P) 14 sztuk 11. Regał metalowy otwarty 4-półkowy 80x60x210cm (4P-b) 2 sztuki 12. Regał metalowy otwarty 2-półkowy 100x30x85cm (2P) 12 sztuk 13. Stolik kelnerski ruchomy 80x120x60cm (SK1) 8 sztuk 14. Regał zamykany na naczynia i serwis 80x60x200 cm (RST1) 4 sztuki 15. Kasa pancerna zamykana 60x50x90cm (KP) 1 sztuka 16. Szafa kartoteczna – 4 szuflady 40x58x109,3 cm (SA) 10 sztuk 17. Sejf ognioodporny 120 min. 2 sztuki 18. Wieszak rowerowy na 6 stanowisk 210x35x33cm 3 sztuki 19. Wieszak rowerowy na 12 stanowisk 200x35x26cm 2 sztuki
Interne Kennung: OR-D-III.272.81.2025.AR/II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44421000 Gepanzerte oder verstärkte Tresore, Sicherheitskassetten und Türen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia dodatkowego i dekoracyjnego
Beschreibung: 1. Stolik kelnerski, okrągły, składany o średnicy i wysokości 75 cm (SK2) 120cm 3 sztuki 2. Wieszak szatniowy, dwustronny L=150 cm (WSZ1) 4 sztuki 3. Wieszak szatniowy, jednostronny L=100 cm (WSZ2) 5 sztuki 4. Kosz biurowy ze stali nierdzewnej stojący o poj. 27 litrów 160 sztuki 5. Wieszak stojący 20 sztuk 6. Lustro wiszące w ramie stalowej ze stali nierdzewnej 50x200cm (L-01) 10 sztuk
Interne Kennung: OR-D-III.272.81.2025.AR/III