2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale leeromgeving gemeente Hengelo
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van een digitale leeromgeving. Bijbehorende dienstverlening, waaronder implementatie, integraties, beheer, ondersteuning en (door)ontwikkeling maken tevens onderdeel uit van de opdracht. Ook maakt een breed en actueel aanbod van e‑learningcontent onderdeel uit van de opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000