2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontvangst en verwerking van HRA, GHA en GFT
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het overslaan, aftransporteren en verwerken van huis aan huis ingezameld afval en afval afkomstig uit verzamelcontainers (GFT, HRA en GHA) en het restafval van de afvalbrengpunten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Na te scheiden HRA voor gemeente Almelo met optioneel na te scheiden HRA van de gemeente Oldenzaal. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Brongescheiden HRA voor gemeente Oldenzaal. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: GHA van gemeente Almelo en gemeente Oldenzaal. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: GFT van gemeente Almelo en gemeente Oldenzaal. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 4