2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania obiektów Śląskiego OW NFZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów Śląskiego OW NFZ, zgodnie z zasadami określonymi w SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) części: a) Część I – usługa sprzątania obiektu Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13; b) Część II – usługa sprzątania obiektów delegatur i Punktów Obsługi Klientów Śląskiego OW NFZ, z dopuszczeniem składania ofert częściowych. Opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze opis przedmiotu zamówienia dla danej Części. Część I: usługa sprzątania obiektu Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 7.00 (po opuszczeniu pomieszczeń przez pracowników Zamawiającego), za wyjątkiem pomieszczeń szczególnych [zostaną wskazane przez Zamawiającego przed zawarciem umowy], w których usługa sprzątania winna być wykonywana wyłącznie podczas obecności pracowników Zamawiającego, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Część II: usługa sprzątania obiektów delegatur i Punktów Obsługi Klientów Śląskiego OW NFZ: - sprzątanie delegatur - od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do godz. 19.00; - sprzątanie Punktów Obsługi Klientów - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do godz. 16.00. Szczegółowy zakres usługi oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w SWZ. Usługa sprzątania w obu Częściach zamówienia dotyczy pomieszczeń znajdujących się w budynkach, w których Zamawiający prowadzi swoją działalność statutową. Wymóg zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz sposób weryfikacji i sankcje z tytułu niewypełnienia wymagań reguluje SWZ. Zamówienie zastrzeżone art. 94 ust.1 pkt 1 pzp oraz art. 94 ust. 2 pkt 1 pzp – dotyczy zarówno Części I, jak i Części II. Zgodnie z art. 94 ust.1 pkt 1 pzp, Zamawiający zastrzega, że o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych, tj. osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Na podstawie art. 94 ust. 1 pzp, Zamawiający określa procentowy wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych jako nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo w jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca winien zatem być podmiotem, o którym mowa w art. 94 ust.1 pkt 1 pzp zatrudniającym osoby niepełnosprawne w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz spełniać warunek określony w oparciu o art. 94 ust. 1 tiret in fine pzp, tj. procentowy wskaźnik zatrudnienia przez Wykonawcę osób niepełnosprawnych w rozumieniu ww. ustawy z dnia 27.08.1997 r. winien być nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa na daną Część, zobowiązany będzie do zachowania spełniania ww. warunków w sposób ciągły w całym okresie realizacji umowy, a nie tylko na etapie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: 15/pn/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa sprzątania obiektu Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektu Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13, zgodnie z zasadami określonymi w SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz opis przedmiotu zamówienia. Usługa sprzątania obiektu Śląskiego OW NFZ w Katowicach przy ul. Kossutha 13 świadczona będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 7.00 (po opuszczeniu pomieszczeń przez pracowników Zamawiającego), za wyjątkiem pomieszczeń szczególnych [zostaną wskazane przez Zamawiającego przed zawarciem umowy], w których usługa sprzątania winna być wykonywana wyłącznie podczas obecności pracowników Zamawiającego, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Usługa sprzątania dotyczy pomieszczeń znajdujących się w budynkach, w których Zamawiający prowadzi swoją działalność statutową. W związku z tym, iż niniejsze zamówienia jest zamówieniem zastrzeżonym w rozumieniu art. 94 ust. 1 pkt.1 Pzp o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych, tj. osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Na podstawie art. 94 ust. 1 pzp, Zamawiający określa procentowy wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych jako nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo w jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca winien zatem być podmiotem, o którym mowa w art. 94 ust.1 pkt 1 pzp zatrudniającym osoby niepełnosprawne w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz spełniać warunek określony w oparciu o art. 94 ust. 1 tiret in fine pzp, tj. procentowy wskaźnik zatrudnienia przez Wykonawcę osób niepełnosprawnych w rozumieniu ww. ustawy z dnia 27.08.1997 r. winien być nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa, zobowiązany będzie do zachowania spełniania ww. warunków w sposób ciągły w całym okresie realizacji umowy, a nie tylko na etapie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: 15/pn/2025 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Usługa sprzątania obiektów delegatur i Punktów Obsługi Klientów Śląskiego OW NFZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów delegatur i Punktów Obsługi Klienta, zgodnie z zasadami określonymi w SWZ. Opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz opis przedmiotu zamówienia. Usługa sprzątania obiektów delegatur i Punktów Obsługi Klientów Śląskiego OW NFZ świadczona będzie: - sprzątanie delegatur - od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 do godz. 19.00; - sprzątanie Punktów Obsługi Klientów - od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do godz. 16.00. Obiekty/lokalizacje objęte sprzątaniem w zakresie Części II: 1) Bielsko Biała, ul. Karpacka 24 (delegatura), 2) Częstochowa, ul. Czartoryskiego 28 (delegatura), 3) Rybnik, ul. 3 Maja 29 (delegatura), 4) Punkt Obsługi Klientów w Dąbrowie Górniczej, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Dąbrowa Górnicza, 5) Punkt Obsługi Klientów w Gliwicach, ul. Jana Pawła II 10A, Gliwice, 6) Punkt Obsługi Klientów w Jastrzębiu - Zdroju, ul. Harcerska 9, Jastrzębie Zdrój, 7) Punkt Obsługi Klientów w Tychy, ul. Grota Roweckiego 42-44 Tychy, 8) Punkt Obsługi Klientów w Żywcu, ul. Piłsudskiego 50, Żywiec, 9) Punkt Obsługi Klientów w Sosnowcu, ul. Modrzejowska 32A, Sosnowiec Usługa sprzątania dotyczy pomieszczeń znajdujących się w budynkach, w których Zamawiający prowadzi swoją działalność statutową. W związku z tym, iż niniejsze zamówienia jest zamówieniem zastrzeżonym w rozumieniu art. 94 ust. 1 pkt.1 Pzp o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie Wykonawcy mający status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz inni wykonawcy, których głównym celem lub głównym celem działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych, tj. osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Na podstawie art. 94 ust. 1 pzp, Zamawiający określa procentowy wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych jako nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo w jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca winien zatem być podmiotem, o którym mowa w art. 94 ust.1 pkt 1 pzp zatrudniającym osoby niepełnosprawne w rozumieniu ustawy z dnia 27.08.1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz spełniać warunek określony w oparciu o art. 94 ust. 1 tiret in fine pzp, tj. procentowy wskaźnik zatrudnienia przez Wykonawcę osób niepełnosprawnych w rozumieniu ww. ustawy z dnia 27.08.1997 r. winien być nie mniejszy niż 30% osób zatrudnionych u Wykonawcy albo jego jednostce, która będzie realizowała zamówienie. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa, zobowiązany będzie do zachowania spełniania ww. warunków w sposób ciągły w całym okresie realizacji umowy, a nie tylko na etapie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia.
Interne Kennung: 15/pn/2025 Część II