2. Verfahren
Verfahren
Titel: 240133GHA Begraafplaatsen Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschreibung: De werkzaamheden zijn verdeeld in 3 percelen, namelijk: Perceel 1: Groenactiviteiten; Het uit te voeren werk voor perceel 1 is gelegen op de begraafplaats Achterambacht; Perceel 2: Groenactiviteiten; Het uit te voeren werk voor perceel 2 is gelegen op de begraafplaats Waalhof; Perceel 3: Delven en begraven, ruimen; Het uit te voeren werk voor perceel 3 is gelegen op de begraafplaats Achterambacht en Waalhof. Zowel perceel 1 als perceel 2 dienen door dezelfde partij te worden uitgevoerd (er is dus geen keuze tussen deze percelen), en wordt dus integraal aan één aannemer gegund. Zie de inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 240133GHA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbestedingsprocedure op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 240133GHA Begraafplaatsen Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschreibung: Perceel 1: Groenactiviteiten; Het uit te voeren werk voor perceel 1 is gelegen op de begraafplaats Achterambacht; Zie de inschrijvingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 240133GHA Begraafplaatsen Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschreibung: Perceel 2: Groenactiviteiten; Het uit te voeren werk voor perceel 2 is gelegen op de begraafplaats Waalhof; Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 240133GHA Begraafplaatsen Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschreibung: Perceel 3: Delven en begraven, ruimen; Het uit te voeren werk voor perceel 3 is gelegen op de begraafplaats Achterambacht en Waalhof. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 3