2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba paroplynového cyklu č. 2 v Teplárně Komořany
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výstavbou paroplynového cyklu č. 2 v areálu United Energy, a.s. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a B ZD. Základní rozsah díla - zadavatel předpokládá následující základní rozsah díla tvořícího veřejnou zakázku: A. Zpracování dokumentace nutné pro realizací díla, a to zejména dokumentace v rozsahu dle přílohy č. 8 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, a další dokumentace včetně dodavatelské nutné pro zboží, služby a další činnosti spojené s realizací díla včetně jeho vyzkoušení, uvedení do provozu a předání zadavateli, a B. Případné demolice a odstranění stávajících staveb, sítí anebo zařízení v místě provádění díla, a to včetně nutných souvisejících přeložek stávajících staveb, sítí anebo zařízení zadavatele, které nesmí být prováděním díla dotčeny, vše v rozsahu nutném pro provedení díla, a C. Montáž a uvedení do provozu plynové turbíny, a D. Dodávka a montáž spalinového kotle včetně související stavební části, příslušenství a potrubního zapojení, vše dle návrhu dodavatele (zhotovitele) v souladu s požadavky ZD, a E. Provedení modernizace parní turbíny s cílem zvýšení účinnosti, a F. Provedení navazujících služeb souvisejících s dílem jako je zejména koordinace díla, pojištění, obstarání rozhodnutí správních orgánů v návaznosti na provádění díla, zaškolení obsluhy zadavatele, řízení kvality a zajištění BOZP a PO při provádění díla.
Interne Kennung: 0034/009
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45315200 Turbinenarbeiten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to dle ustanovení bodu 8.2.7 a 32.1.6 Smlouvy.