See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby budynków Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Koszalinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby budynków Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Koszalinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w niżej wymienionych regulacjach prawnych: 1) ustawa z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.) zwana dalej „ustawą Prawo energetyczne", 2) Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 11 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego ( Dz. U. z 2020, poz. 2026) 3) ustawa z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz.U. z 2024 r., poz. 1047 ze zm.), 4) ustawa z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 126 ze zm.). 3. Postępowaniem objęte są dwa punkty poboru energii elektrycznej z wolumenem (szacunkowym zużyciem w okresie obowiązywania umowy) wynoszącym 480 MWh łącznie. 4. Zakup energii elektrycznej będzie odbywał się na podstawie umowy kompleksowej zawartej między Wykonawcą a PANS. 5. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 368522-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001