485716-2025 - Ergebnis
Tschechien – Gittermasten – Stožárové příhradové konstrukce (mřížové stožáry) II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStožárové příhradové konstrukce (mřížové stožáry) II
BeschreibungPředmětem zakázky jsou dodávky stožárových příhradových konstrukcí a konzol pro vedení VN vč. příslušenství a dodávky stožárových příhradových konstrukcí VVN vč. příslušenství. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung37905-2020
Interne KennungStožárové příhradové konstrukce (mřížové stožáry)II
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212263 Gittermasten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A - Příhradové stožáry a konzoly pro vedení VN
Interne KennungStožárové příhradové konstrukce (mřížové stožáry) II - část A
LosLOT-0002
TitelČást B - Příhradové stožáry pro vedení VVN
Interne KennungStožárové příhradové konstrukce (mřížové stožáry) II - část B