2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tentoonstellingsbouw en interieurbouw
Beschreibung: Het Kinderboeken en Literatuurmuseum ( museum) is in de voorbereiding van een verhuizing van de huidige locatie in Den Haag naar de nieuwe locatie in Utrecht. Op het moment van opening in 2027 van het museum in de nieuwe locatie, Magazijn de Zon, te Utrecht wil het museum voor alle doelgroepen een breed scala aan nieuwe, permanente tentoonstellingen realiseren. Tevens wil het voor de algemene ruimten een robuust interieur verwezenlijken, dat de identiteit en missie van het museum weerspiegelt en bijdraagt aan een optimaal bezoekerscomfort en logistiek. Daarvoor zal het maximaal drie (3) tentoonstellings- en interieurbouwers contracteren onder een meerjarige raamovereenkomst. zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: SNLL25722
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39170000 Ladenmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing