2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu drukującego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego dla sądów z obszaru apelacji rzeszowskiej, w zakresie i sposób określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Przedmiotowe postepowanie zostało podzielone na Pakiety jak niżej: a) Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 stanowiskowa: - Zamówienie podstawowe: 217 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 180 szt. b) Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 zespołowa: - Zamówienie podstawowe: 29 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt. c) Pakiet Nr 3. Dostawa drukarek do okładek akt: - Zamówienie podstawowe: 4 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt. d) Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów z gilotyną: - Zamówienie podstawowe: 1 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 8 szt. e) Pakiet Nr 5. Dostawa drukarek do kodów RFID: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. f) Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono: - Zamówienie podstawowe: 36 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 30 szt. g) Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. h) Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor: - Zamówienie podstawowe: 14 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. i) Pakiet Nr 9. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono: - Zamówienie podstawowe: 13 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 2 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 stanowiskowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 217 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 180 szt.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 1. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 stanowiskowa: - Zamówienie podstawowe: 217 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 180 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 zespołowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 29 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 2. Dostawa drukarek monochromatyczna A4 zespołowa.: - Zamówienie podstawowe: 29 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 Dostawa drukarek do okładek akt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 4 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 3 Dostawa drukarek do okładek akt.: - Zamówienie podstawowe: 4 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 13 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów z gilotyną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 1 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 8 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 4. Dostawa drukarek do drukowania kodów z gilotyną: - Zamówienie podstawowe: 1 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 8 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5. Dostawa drukarek do kodów RFID
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 5. Dostawa drukarek do kodów RFID: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 36 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 30 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 6. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono: - Zamówienie podstawowe: 36 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 30 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono zespołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 7. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono zespołowych: - Zamówienie podstawowe: 2 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 4 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 14 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 8. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A4 kolor: - Zamówienie podstawowe: 14 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 10 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu drukującego do sądów apelacji rzeszowskiej w ilości jak niżej: - Zamówienie podstawowe: 13 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 2 szt.
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie składać się będzie z zamówienia w ilości: Pakiet Nr 9. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono: - Zamówienie podstawowe: 13 szt. - Zamówienie w ramach prawa opcji: 2 szt. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w część. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 20 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 28 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 19 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną, a ilość ta może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego.