See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace prostor Oblastní galerie Vysočiny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení revitalizace prostor Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě realizací vzájemně provázaných: - stavebních úprav budov Komenského 10 a Masarykovo nám. 24 v Jihlavě (část 1 veřejné zakázky), - dodávky a montáže svítidel, osvětlovacích prvků a systému osvětlení v obou budovách galerie, vč. jejich zapojení, zprovoznění a detailního nastavení, kalibrace a zaškolení obsluhy (část 2 veřejné zakázky), - dodávky AV a prezentační techniky v obou budovách galerie, vč. její instalace, zapojení, funkčního oživení a detailního nastavení a zprovoznění a zaškolení obsluhy (část 3 veřejné zakázky), a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách dostupných na profilu zadavatele, zejm. příloze č. 1 pro příslušnou část veřejné zakázky a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které tvoří přílohu č. 4 Zadávací dokumentace pro příslušnou část veřejné zakázky.
Interne Kennung: P24V00000398
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební úpravy budov Komenského 10 a Masarykovo nám. 24, Jihlava
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je provedení stavebních prací, dodávek a služeb, jak jsou uvedeny v příslušné projektové dokumentaci a soupisech stavebních prací, dodávek a služeb s výkazy výměr, které jsou součástí přílohy č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy o dílo tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace. Jedná se o modernizaci a opravy stávajících prostor obou expozičních budov Oblastní galerie Vysočiny (Komenského 10 a Masarykovo nám. 24, Jihlava), zejména o úpravu zádveří, úpravy podlah, výměnu a renovaci nášlapných vrstev podlah, úpravy vlhkostních parametrů výstavních sálů (provedení sanační omítky, instalaci odvlhčovačů a zvlhčovačů), změnu tvaru schodiště v budově Masarykovo nám. 24, opravy a úpravy zábradlí na schodištích, bourací práce, instalaci stínících prvků do oken z interiérové strany (dřevěné okenice, rolety, folie), výměnu části dveří, renovaci části dveří broušením, novým nátěrem a výměnou kování, výměnu parapetů, dodávku a montáž prvků vestavěného nábytku, instalaci nových SDK příček a podhledů ve vybraných místnostech, výměnu otopných těles a úpravu rozvodů vytápění, doplnění prvků a rozvodů ZTI, doplnění silnoproudých a slaboproudých rozvodů elektroinstalace, modernizaci systému EZS, implementaci kamerového systému, provedení výmalby, demontáž i pozdější následnou montáž stávající paneláže, nahrazení betonové dlažby dřevěnou terasou, opravy oplocení dvora a další práce, činnosti, výkony, dodávky a služby dle přílohy č. 1 Zadávací dokumentace. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních dvou částí veřejné zakázky (část 2 — Svítidla a osvětlení a část 3 — AV technika). Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 21 Zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.
Los: LOT-0005
Titel: AV technika
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka a montáž nové nepoužité audio, video a prezentační techniky v obou budovách galerie (Komenského 10 a Masarykovo nám 24, Jihlava), vč. veškerých souvisejících komponent, souvisejícího SW a poskytnutí licence k užití softwarových produktů, vč. jejího zapojení, funkčního oživení, zprovoznění a detailního nastavení a zaškolení obsluhy tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu popsanému v zadávací dokumentaci veřejné zakázky. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních dvou částí veřejné zakázky (část 1 — Stavební úpravy budov Komenského 10 a Masarykovo nám. 24, Jihlava a část 2 — Svítidla a osvětlení). Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38653400 Leinwände, 32420000 Netzausrüstung, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231320 Tastbildschirme, 30237135 Netzschnittstellenkarten, 32342000 Lautsprecher, 72268000 Bereitstellung von Software, 38652100 Vorführgeräte, 51611000 Installation von Computern, 51313000 Installation von Audiogeräten, 51314000 Installation von Videogeräten
Los: LOT-0004
Titel: Svítidla a osvětlení
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel, osvětlovacích prvků a systému osvětlení v obou budovách galerie (Komenského 10 a Masarykovo nám 24, Jihlava), vč. jejich zapojení, zprovoznění a detailního nastavení a kalibrace, a zaškolení obsluhy tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu popsanému v zadávací dokumentaci veřejné zakázky. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních dvou částí veřejné zakázky (část 1 — Stavební úpravy budov Komenského 10 a Masarykovo nám. 24, Jihlava a část 3 — AV technika). Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen