2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění rozvoje systému PROXIO pro hl. m. Prahu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování následujících služeb pro zajištění rozvoje systému PROXIO v oblasti elektronizace, standardizace a integrace agendových systémů HMP: • analytické práce a koncepční návrhy implementace systému • úpravy a doplnění programového vybavení systému • instalace programového vybavení systému na hardware zadavatele • konzultace k systému • parametrizace systému • školení uživatelů k systému • optimalizace a čištění datového fondu systému • návrh a realizace integračních vazeb • koordinace a řízení projektu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování následujících služeb pro zajištění rozvoje systému PROXIO v oblasti elektronizace, standardizace a integrace agendových systémů HMP
Interne Kennung: 128/25/OIC