2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont dostrzegalni przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Szczytno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w ramach których będzie wykonany remont istniejącej dostrzegalni przeciwpożarowej. Lokalizacja wieży: Dz. ew. nr 3267/3, obręb Ciemna Dąbrowa, gmina Wielbark Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącymi załączniki nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZG.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45442121 Anstricharbeiten für Konstruktionen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w ramach których będzie wykonany remont istniejącej dostrzegalni przeciwpożarowej. Lokalizacja wieży: Dz. ew. nr 3267/3, obręb Ciemna Dąbrowa, gmina Wielbark Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych– stanowiącymi załączniki nr 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45442100 Anstricharbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45442180 Neuanstricharbeiten, 45442121 Anstricharbeiten für Konstruktionen, 45453100 Sanierungsarbeiten