2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych aparatury laboratoryjnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.4 do SWZ oraz załączniki 2.1a-2.4a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 787888-2025
Interne Kennung: PN-177/25/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji czterech procesorów tkankowych, zaklejarki GLAS2G, maszyny barwiącej Prisma E2S prod. Sakura
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4